Külçe Gümüş Çeşitleri ve Fiyatları - Genç Altın

Külçe Gümüş

Markalar
Fiyat
50 gr GMR Gümüş Külçe 999.0

50 gr GMR Gümüş Külçe 999.0

2.213,96 ₺
YENİ
100 gr GMR Gümüş Külçe 999.0

100 gr GMR Gümüş Külçe 999.0

3.955,83 ₺
250 gr Gümüş Külçe 999.0

250 gr Gümüş Külçe 999.0

9.051,21 ₺
500 gr Gümüş Külçe 999.0

500 gr Gümüş Külçe 999.0

17.581,48 ₺
1000 gr Gümüş Külçe 999.0

1000 gr Gümüş Külçe 999.0

34.869,94 ₺

Külçe Gümüş

Gümüş, bir yatırım emtiası olarak işlem görür ve çeşitli piyasalarda alınıp satılabilir. Gümüş, yerkabuğunda ve sularında bulunan gümüş elementinden elde edilen beyaz bir metaldir. Gümüş uzun zamandır para olarak kullanılmış ve eski çağlardan beri değeri temsil etmiştir. Para birimi olarak kullanımı zaman içinde gelişmiştir; nasıl üretildiği, ağırlıkça desteklendiği ve nasıl saklandığı değerinin belirlenmesinde rol oynamıştır. Külçe gümüşler genellikle yatırımlık külçe gümüş olarak satın alınıyor.

Külçe Gümüş Fiyatları

Külçe gümüş, rafine gümüş cevherinden yapılır ve ağırlıkça %99,9 saf gümüşten oluşur. Diğer %0,1 ise bakır, çinko ve diğer bileşikler gibi diğer metallerden oluşur. Ayrıca külçe gümüş çeşitli ebat ve değerlerde satılabilmektedir. Örneğin, 1 kilogramlık külçeler en popüler boyuttur çünkü satın alması ve satması en kolay olanıdır. Ancak piyasada 100 gramlık külçe gümüş gibi daha küçük olanları da mevcuttur. Külçe gümüş gram fiyat sürekli olarak piyasa koşullarına bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Piyasaya göre değişkenlik gösterse de gümüş fiyatları özellikle son yıllarda her geçen gün daha da artıyor. Değerini korumaya devam eden gümüşleri istenilen zamanda almak ve daha sonrasında yatırım aracı olarak değerlendirmek de mümkündür.

Külçe Gümüşlerde Merak Edilen Fiyatlar 

Külçe gümüş ne kadar, soruları son günlerde yatırımcılar tarafından gündeme geliyor. Bir külçe satın aldıktan sonra, onu güvenli bir şekilde saklamanın bir yoluna ihtiyacınız olacak. Çoğu insan, gümüş külçelerini yerel bankalarında koruyucu bir kasa veya hesap kutusu gibi bir güvenlik cihazıyla güvenceye almayı tercih eder. Ya da kişiler gümüşlerini evde kasada tutar.  Gümüş her alanda sizlere her açıdan avantajlı bir yatırım ayrıcalığı sağlayan güvenilir bir yatırım limanıdır.

Külçe Gümüşler Neden Tercih Edilir

Külçe Gümüşler özellikle yatırım amaçlı tercih edilen bir ziynettir. Özellikle son birkaç yıl içerisinde gümüşlerin değeri oldukça artmıştır. Hem değerinin artması hem de çok kişi tarafından tercih edilmesi ile külçe gümüş yatırımları oldukça rağbet görür bir hale geldi. Sertifikalı külçe gümüşler uzun süredir pek çok kişinin yatırım olarak tercih ettiği ziynetler olduğu için şimdilerde daha da dikkat çekiyor. Gümüş fiyatları, piyasa durumlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Külçe Gümüş ile En İyi Yatırım

Külçe gümüşler ile birlikte her zaman en iyi yatırımın yapılması mümkündür. Külçe gümüşler değerini hiçbir zaman kaybetmediği için her zaman güvenle alınıp kullanılabilir. Tercih edildikten sonra külçe gümüşler sertifikası ile birlikte saklanarak değerini korur. Doğru bir adresten güvenli bir külçe gümüş yatırımı yaptıktan sonra her zaman bunu değerlendirmek mümkündür. 

Külçe Gümüşler gram olarak her zaman değeri artan ürünlerdir. Neredeyse altın kadar değeri yükseldiği ve yatırım aracı olarak tercih edildiği için özellikle külçe gümüşler ön plana çıkıyor.

Devamını Göster
Destek Hattı
Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp